|

Wayra?

Před chvilkou jsme si s Tomášem proklikali nový akcelerátor Wayra od Telefóniky. Na Facebooku jsme upozorňovali, že uzávěrka přihlášek pro startupy je 22.1.2013. Kdybych byl startup, tak se ptám, proč se zúčastnit, jaký program mi pomůže nejvíce nakopnout business. Vybral bych si StartupYard, StarCube nebo jdu ke klukům do Node5. Důvody jsou prosté: Zázemí, network, mentoring, propracovanost programu.

Myšlenka Wayry může být ušlechtilá, nicméně nevěřím, že korporát má jakoukoliv přidanou hodnotu ve startupovém světě. Rukopis korporátu je vidět už na stránkách Wayry - porovnejte si se StartupYardem, Node5 nebo StarCubem. Nepochopil jsem, proč bych se měl přihlásit, jaký team a mentoři za projektem stojí, podmínky programu apod. Podmínky jsou sice rozepsány v pdf "Terms and conditions", ale každé třetí slovo je vytečkované, jelikož použitý font nepodporuje českou diakritiku:)

Čemu bych se hodně vyvaroval, je "Přístup k personálu Telefónicy" nebo "Strategické a individuální poradenství od Telefónicy ke každému projektu". Nejlepší cesta, jak odepsat projekt.

 

<-- ZPĚT NA BLOG

Join us on Facebook